Twój profesjonalny partner w gastronomii.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Mrożonki dla gastronomii

Przygotowywanie posiłków w dużych restauracjach oraz innych punktach gastronomicznych powinno być szybkie i sprawne. W przypadku wielu produktów z powodzeniem można zachować ich świeżość, wykorzystując proces mrożenia. Znalezienie dobrego dostawcy to klucz do sukcesu. Naszym Klientom oferujemy zawsze doskonałej jakości, mrożone zaraz po pozyskaniu owoce, warzywa oraz inne mrożonki dla gastronomii. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one oczekiwania nawet najbardziej wymagających szefów kuchni.

Bezpieczne i świeże produkty mrożone dla gastronomii

Podstawą zachowania świeżości mrożonych produktów dla gastronomii jest nie tylko poddanie ich obróbce termicznej zaraz po zbiorach, ale też utrzymanie łańcucha chłodniczego podczas transportu. W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć wszystkie mrożonki na czas przewozu od nas do Klienta. Są to produkty głęboko mrożone, co oznacza, że proces maksymalnej krystalizacji został osiągnięty w bardzo krótkim czasie, a sama temperatura produktu utrzymywana jest na poziomie -18 stopni Celsjusza lub niższa.

Zaufaj specjalistom od mrożonek dla gastronomii — firmie Food O'clock

Jesteśmy specjalistami w dostarczaniu produktów świeżych i mrożonych dla gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz także warzywa, owoce, wędliny, sery, przyprawy, marynaty, makarony, sosy i koncentraty oraz różne tłuszcze. Jeżeli masz dodatkowe pytania dotyczące oferty — zapraszamy do kontaktu.

koszyk

Zamawiaj i kupuj 6 dni w tygodniu w naszym sklepie!

Staramy się zaspokajać każdy kulinarny gust. Nasza szeroka oferta obejmuje starannie wyselekcjonowane produkty włoskie, które przeniosą Państwa w serce Mediolanu czy Rzymu. Ale to nie wszystko – mamy też bogaty asortyment artykułów nabiałowych i tłuszczowych, które są podstawą wielu wyśmienitych potraw.

Dla miłośników kuchni pełnej aromatów przygotowaliśmy różnorodne przyprawy, a dla fanów klasycznych dań – wysokiej jakości makarony i sosy. Nie zapominamy również o zdrowym aspekcie posiłków, oferując konserwowe oraz mrożone warzywa i owoce. Z nami każdy posiłek staje się kulinarną podróżą!

STRATEGICZNI PARTNERZY

Nasi partnerzy

ajfood

Bell

miody & kremy

Dawtona

Develey

Eurial

Europol

Euroser

Fanex

Farm Frites

Good Mills

Greek Trade

Haga

Heinz

Helcom

Herbapol

Jacob

Janex

Kier

KraftHeinz

KK Polska

Let’s Cook

Limpol

Lord Of Taste

Lutosa

Łowicz

Młyny Stoisław

Poltino

Pudliszki

RichMont

Sokołów

Tarsmak

Temar

vera

SirWilliam’s

Skontaktuj się z naszym specialistą

Masz pytania? Potrzebujesz spersonalizowanej oferty? Skontaktuj się z naszym specjalistą! W Food O'Clock szybko znajdziemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Rozpocznij z nami swoją drogę do sukcesu już dziś.

Często zadawane pytania

arrow

Jakie są główne produkty spożywcze, które dostarczamy do restauracji?

Nasze główne produkty spożywcze dostarczane do restauracji obejmują świeże owoce i warzywa, różnorodne mięsa i ryby, szeroką gamę serów, świeże pieczywo, a także podstawowe składniki takie jak oliwa z oliwek, makarony, ryże i przyprawy. Dbamy o dostarczanie produktów najwyższej jakości, aby wspierać restauracje w tworzeniu wyśmienitych dań.

arrow

Czy istnieją speciale preferencje dotyczące dostaw?

Tak, preferujemy dostosowanie dostaw do specyficznych potrzeb każdej restauracji, w tym harmonogramu dostaw, rodzajów opakowań, świeżości produktów, dostępności produktów sezonowych i lokalnych, a także spełniania specjalnych wymagań dietetycznych. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej satysfakcji i wspieranie restauracji w oferowaniu doskonałych dań.

arrow

Jakie sa zasady dotyczące zamowień hurtowych, a także warunki dla klientów gastronomicznych?

Dla zamówień hurtowych oraz klientów gastronomicznych obowiązują następujące zasady: minimalna wartość zamówienia, preferencyjne ceny dla stałych klientów, a także możliwość ustalania indywidualnych harmonogramów dostaw. Zapewniamy wsparcie i elastyczność, aby sprostać potrzebom naszych klientów.