Twój profesjonalny partner w gastronomii.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Platforma do zamówień online dla gastronomi

Na naszej platformie do zamówień online dla gastronomii znajdziesz zawsze świeże, zdrowe i sprawdzone produkty, które wykorzystasz w swojej firmowej kuchni. Dbamy zarówno o to, skąd pochodzą wszystkie składniki, jak i o odpowiedni proces ich transportu czy przechowywana. Dlatego też możesz mieć pewność, że trafiają do Ciebie zawsze w doskonałym stanie. Zapraszamy do zakupu mięs, sosów, przypraw, marynat, wędlin, mrożonek i wielu innych składników dań.

Zapraszamy na udane zakupy w Food O'clock

Dzięki bogatemu asortymentowi, jaki znajdziesz na naszej platformie do zamówień online dla gastronomii, jesteśmy w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających szefów kuchni. Z naszego doświadczenia korzystają restauracje, bary, hotele, pizzerie oraz inne punkty gastronomiczne na terenie Krakowa i całej Małopolski. Nieustannie się rozwijamy, wciąż włączając do naszej oferty kolejne pozycje, co pozwala na tworzenie zupełnie nowych dań z różnych zakątków świata.

Szukaj produktów dla gastronomii u sprawdzonego dostawcy — w sklepie internetowym Food O'clock

O jakości dań, które serwuje Twoja firma, decyduje nie tylko talent kucharza czy świetne wyposażenie pomieszczeń. Podstawą każdej udanej potrawy są najwyższej jakości, świeże i pochodzące z pewnego źródła składniki. Dlatego warto ufać sprawdzonym dostawcom, takim jak Food O’clock. W naszym sklepie znajdziesz bowiem wszystko, co sprawi, że Twoje dania podbiją serca gości. Zapraszamy!
koszyk

Zamawiaj i kupuj 6 dni w tygodniu w naszym sklepie!

Staramy się zaspokajać każdy kulinarny gust. Nasza szeroka oferta obejmuje starannie wyselekcjonowane produkty włoskie, które przeniosą Państwa w serce Mediolanu czy Rzymu. Ale to nie wszystko – mamy też bogaty asortyment artykułów nabiałowych i tłuszczowych, które są podstawą wielu wyśmienitych potraw.

Dla miłośników kuchni pełnej aromatów przygotowaliśmy różnorodne przyprawy, a dla fanów klasycznych dań – wysokiej jakości makarony i sosy. Nie zapominamy również o zdrowym aspekcie posiłków, oferując konserwowe oraz mrożone warzywa i owoce. Z nami każdy posiłek staje się kulinarną podróżą!

STRATEGICZNI PARTNERZY

Nasi partnerzy

ajfood

Bell

miody & kremy

Dawtona

Develey

Eurial

Europol

Euroser

Fanex

Farm Frites

Good Mills

Greek Trade

Haga

Heinz

Helcom

Herbapol

Jacob

Janex

Kier

KraftHeinz

KK Polska

Let’s Cook

Limpol

Lord Of Taste

Lutosa

Łowicz

Młyny Stoisław

Poltino

Pudliszki

RichMont

Sokołów

Tarsmak

Temar

vera

SirWilliam’s

Skontaktuj się z naszym specialistą

Masz pytania? Potrzebujesz spersonalizowanej oferty? Skontaktuj się z naszym specjalistą! W Food O'Clock szybko znajdziemy rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Rozpocznij z nami swoją drogę do sukcesu już dziś.

Często zadawane pytania

arrow

Jakie są główne produkty spożywcze, które dostarczamy do restauracji?

Nasze główne produkty spożywcze dostarczane do restauracji obejmują świeże owoce i warzywa, różnorodne mięsa i ryby, szeroką gamę serów, świeże pieczywo, a także podstawowe składniki takie jak oliwa z oliwek, makarony, ryże i przyprawy. Dbamy o dostarczanie produktów najwyższej jakości, aby wspierać restauracje w tworzeniu wyśmienitych dań.

arrow

Czy istnieją speciale preferencje dotyczące dostaw?

Tak, preferujemy dostosowanie dostaw do specyficznych potrzeb każdej restauracji, w tym harmonogramu dostaw, rodzajów opakowań, świeżości produktów, dostępności produktów sezonowych i lokalnych, a także spełniania specjalnych wymagań dietetycznych. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej satysfakcji i wspieranie restauracji w oferowaniu doskonałych dań.

arrow

Jakie sa zasady dotyczące zamowień hurtowych, a także warunki dla klientów gastronomicznych?

Dla zamówień hurtowych oraz klientów gastronomicznych obowiązują następujące zasady: minimalna wartość zamówienia, preferencyjne ceny dla stałych klientów, a także możliwość ustalania indywidualnych harmonogramów dostaw. Zapewniamy wsparcie i elastyczność, aby sprostać potrzebom naszych klientów.